فوم PVC سه لایه
ابعاد
طول 366,280,244 cm (قابل تغییر به سفارش مشتری)
عرض 183,155,122 cm
ضخامت 20mm تا 8

تاریخچه:

خواص فیزیکی و مکانیکی منحصربفرد ورق فومیزه پی وی سی موجب شد تا این محصول از همان ابتدا مورد استقبال قرار گیرد.

تولید صنعتی ورق فومیزه پی وی سی از اواسط دهه ی نود میلادی آغاز شد تا این محصول جایگزین چوب و فراورده های چوبی شود.ورق فومیزه پی وی سی از همان ابتدا به دلیل برخورداری از خاصیت ضدآب بودن مورد استقبال واقع شد. در همان سال های نخستین برای ساخت وسایل جنگی بویژه در کشتی سازی مورد استفاده قرار گرفت. هر چند پس از پایان جنگ بعلت دانسیته ی بالا برای مدتی کنار گذاشته شد، اما خاصیت برجسته ی این محصول یعنی همان ضدآب بودن تولیدکنندگان را وادار به انجام تحقیق و آزمایش و در نهایت تولید ورق فوم پی وی سی با دانسیته ی مطلوب نمود.

امروزه این محصول در مکان های مختلفی از آشپزخانه و حمام تا قطار و کشتی سازی مورد استفاده قرار می گیرد.

آنچه درباره فوم پی وی سی سه لایه باید بدانید.

سطوح تشکیل شده از پی وی سی سخت، زیبایی، استحکام و مقاومت خمشی ورق فوم پی وی سی بیتا را افزایش داده است.

فوم پی وی سی سه لایه بیتا به ورق فومیزه ای اطلاق می شود که سطوح بیرونی آن از پی وی سی سخت (upvc) تشکیل شده باشد. وجود این پوشش که توسط فرایند کو-اکستروژن میسر میشود؛ ظاهری زیبا به ورق فوم پی وی سی می بخشد، استحکام و مقاومت خمشی آن را بالا می برد و مانع از تاب برداشتن ورق در طول زیاد می شود. بعلاوه این سطح براق و شفاف بعلت نفوذناپذیری و یکپارچگی آن قابل شستشو نیز می باشد.دانسیته ی بالای ورق فوم پی وی سی بیتا موجب افزایش قدرت نگهداری پیچ، افزایش استحکام و طول عمر سازه های تهیه شده از آن می شود.

فرمولاسیون مورد استفاده در ساخت حداکثر پایداری نوری را فراهم آورده و مانع از تغییر رنگ و تخریب محصول در برابر نورخورشید می شود.همچنین فوم پی وی سی مقاوم به عوامل شیمیایی همچون اسید، محلول های نمکی و آلکالی و…. می باشد.

ویژگی های ذکر شده موجب میشود که ورق فوم پی وی سی سه لایه بیتا سطح گسترده ای از نیازهای مشتریان را فراهم نماید.

رنگ
با تولید ورق فوم پی وی سی در رنگ های مختلف مصرف کنندگان را از رنگ آمیزی بی نیاز نموده ایم. استفاده از ورق های رنگی بیتا مشکلات و عیوب ناشی از رنگ آمیزی صفحات خام را مرتفع نموده، بر زیبایی و کیفیت سازه های ساخته شده می افزاید و همچنین با ایجاد سهولت در انجام کارها نیازمند صرف وقت، انرژی و هزینه ی کمتری خواهید بود. آنچه اکنون در سبد محصول شرکت بیتا موجود است رنگ های اصلی و پر کاربرد می باشد، اما هدف ما تولید طیف وسیعی از رنگ ها و تأمین نیاز مشتریان عزیز با هر ذوق و سلیقه ای می باشد. رنگ بعدی می تواند به پیشنهاد شما به مجموعه ی ورق‌های رنگی شرکت بیتا اضافه شود.
رنگ بندی:
مشتریان عزیز می توانند رنگ دلخواه خود را بر اساس کد رنگ های زیر انتخاب نموده و سفارش دهند.

bita pc colors

ابعاد:
ورق فوم پی وی سی با عرض 183 سانتیمتر، محصول جدید شرکت بیتا تولید ورق در ابعاد مختلف کار را برای مصرف کنندگان آسان نموده و موجب صرفه جویی در هزینه میشود. تنوع در ضخامت نیز امکان کاربرد محصول در زمینه های مختلف را فراهم میسازد و کلیه نیازهای مشتریان را مرتفع می نماید. ورق فوم پی وی سی سه لایه بیتا از نظر ابعاد به صورت زیر طبقه بندی می شود.
ابعاد
طول 366,280,244 cm (قابل تغییر به سفارش مشتری)
عرض 183,155,122 cm
ضخامت 20mm تا 8